Piątek, 27 lutego 2015 r. imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda Piątek I tygodnia Wielkiego Postu

Rusza Seminarium Odnowy w Duchu Świętym

Rusza Seminarium Odnowy w Duchu Świętym

Jeśli szczerze szukasz… miłości, obecności? Szukasz Jezusa? Albo słyszałeś że ON szuka Ciebie? Jesteś zmęczony, bez entuzjazmu do nauki, pracy? Chcesz w końcu coś zmienić w swoim życiu… Chcesz zmienić swój stosunek do ludzi, Boga? Chcesz pogłębić swoją więź z Bogiem we wspólnocie? Pragniesz odkryć w sobie charyzmaty i dary Ducha Świętego? Pragniesz tego doświadczyć? Przyjdź na spotkanie Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym w poniedziałek 27 października o godz. 18.30 w kościele św. Jana Chrzciciela w Stargardzie... Co to jest Seminarium Odnowy w Duchu Świętym? Można powiedzieć, że są to swego rodzaju rekolekcje skierowane do osób dorosłych, do młodzieży. Seminarium Odnowy jest przeznaczone dla osób pragnących odnaleźć wiarę lub ją pogłębić. Raz w tygodniu odbywa się spotkanie, podczas którego jest czas na wspólną Mszę Świętą, konferencję, dzielenie się w grupach oraz modlitwę wspólnotową. Każdy z tygodni ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m.in. Pisma Świętego, medytacji Słowem Bożym, rozeznawania duchowego, przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd.)... Ci, którzy przeżyli już ten czas, mówią, że to czas uzdrowienia i dotyku samego Boga. By wziąć udział w tych rekolekcjach nie trzeba pakować manatków i drałować na drugi koniec Polski. Wszystko jest na miejscu. W Parafii św. Józefa, w Stargardzie. Poza tym: to rekolekcje rozciągnięte w czasie. Nie trzeba drążącą ręką wypisywać tygodnia urlopu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Rok wiary »

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU - 22 II 2015

W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 8.30 11.30 i Msza św. o godz. 12.00, o godz. 17.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych i o godz. 19.30 dla studentów, młodych małżeństw i młodzieży.

Kolęda 11 - 17 stycznia 2015 r.

Poniżej podajemy szczegółowy plan duszpasterskich odwiedzin w naszej parafii na ostatni tydzień.

Niedzielne pożegnanie ks. Rafała

W niedzielę (2 listopada) na wieczornej Eucharystii, ks. Rafał dziękował za ponad cztery lata posługi duszpasterskiej w naszej Parafii. W homilii, ks. Proboszcz Adam przypomniał głęboką teologię kapłańskiego pasterzowania, przypominając, że powołaniem księdza jest służba i bycie narzędziem w ręku Boga.

Ks. Rafał został mianowany Proboszczem i Przełożonym Domu Zakonnego w Ziębicach (dolnośląskie). W naszej Parafii opiekował się duchowo młodzieżą, Odnową w Duchu Świętym oraz był redaktorem naczelnym "Czasu Nadziei". Zapraszamy do galerii zdjęć.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl